Dreamland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dreamland BG RPG Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарченце за РПГ?
Пейките под дърветата EmptyСря Ное 09, 2011 8:16 pm by David McQueen

» Кой е следващия?
Пейките под дърветата EmptyНед Окт 30, 2011 7:05 pm by Катерина де ла Роса

» Кафене Хард Рок
Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 27, 2011 12:35 pm by Катерина де ла Роса

» Пейките под дърветата
Пейките под дърветата EmptyНед Окт 23, 2011 1:23 pm by Ив Стейн

» My Desktop is...
Пейките под дърветата EmptyНед Окт 23, 2011 12:50 pm by Катерина де ла Роса

» Питай магическата топка!
Пейките под дърветата EmptyНед Окт 23, 2011 12:38 pm by Катерина де ла Роса

» Пояснение за миналото
Пейките под дърветата EmptyСъб Окт 22, 2011 8:56 pm by Катерина де ла Роса

» Площадът с големият паметник и фонтан
Пейките под дърветата EmptyСъб Окт 22, 2011 6:14 pm by Джейсън Уайс

» Коя песен слушате?
Пейките под дърветата EmptyСъб Окт 22, 2011 1:43 pm by Катерина де ла Роса


 

 Пейките под дърветата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рейчъл де ла Роса
Family De La Rosa
Family De La Rosa
Рейчъл де ла Роса


Брой мнения : 95
Join date : 01.09.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Сеп 01, 2011 7:24 pm

Пейките под дърветата 3170715E
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 1:51 pm

Ах, какъв дълъг ден ми се оформяше сега само. Не можех да повярвам, че бе толкова рано сутринта, а аз бях излязла даже извън града. Колко странно за мен самата. Не можех да се позная. Много чудно какво ли търсех тук. Може би уединение, защото в къщи беше ад с толкова много хора. Как човек да си почине и да си чуе мислите като бяхме над седем-осем човека в имението плюс прислугата и работниците и икономката. Че то не може да се трае вече там. Да, бях се и ядосала за нещо, което и аз не помнех вече какво бе. Трудна работа бе да се учиш да поемаш семейният бизнес. Но защо аз? Няма ли кой друг да го поеме? Аз не съм толкова отговорна колкото изглеждам. Рейчъл бе грижовната и може би най-отговорната в семейството след баща ни и майка ни. Но избраха мен. Аз да се обучавам за напред, че като му дойде времето след години да поема управлението на този бизнес.
Добре че излязох тук на чист въздух. Бе ми по приятно никой да не ме безпокоеше в следващите няколко минути или час поне. И гледката бе хубава тук. Доста разноцветно като се замисля. Слънцето си играеше с лъчите си по цялата полянка покрай пейките. Листата на дърветата сякаш си променяха цвета към тъмно лилаво и след миг пак бяха тъмно зелени. Приближих се до бликата пейка и седнах. Усетих колко хладна бе, но потрепнах само и се загледах в тази "магическа" гледка тук. Можех да си откарам цял ден на това прелестно място.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 2:14 pm

Минавах през гората почти всяка сутрин, както и сега. Нещо като сутрешна загрявка си правех като обикалях гората бързо. А и времето бе хубаво поне днес. Закуската ми не я биваше много, защото е много трудно за вмпир да се откаже от човешката кръв и да почне да пие животинска.
И както си минавах долових позната миризма. Проследих я и какво да видят очите ми. Кат рано сутрин в гората. Сранна картинка. Познавах я добре и това никога не бе ставало. Е, винаги си има пръв път. Отидох до нея и направо почнах да си говоря.
- Кат, какво чудо! Толкова рано ли си станала днес. - усмихнах се и седнах на пейката до нея.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 2:23 pm

Подскочих като чух гласа на Ив до себе си. Не бях й очаквала тя да се появи така от изневиделица и на всичкото отгоре да ме плаши. Това не харесвах на вампирите. Появяват се ей така дори не можех да ги видиш, че да не се уплашиш.
Обърнах леко стреснатият си поглед към Ив, която ми се усмихваше насреща.
- Никога повече не прави така, Ив. Изкара ми ангелите. Не ми харесва. - начумерих се изведнъж.
Не че появата на приятелката ми не ми хареса, но самият начин на появяване не ми допадна, а и не се бях наспала добре.
- И как да не стана. Такава суматоха в къщи е през почивните дни. Не мога да мигна изобщо. - отговора ми на въпроса от Ив се чу. - А, ти какво правиш тук? Освен че плашиш не наспалите се хора рано сутрин. - изражението ми все още бе намръщено.
Скръстих краката си и увих ръце около раменете си. Бе си доста хладно сутрин преди да е напекло сериозно слънцето.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 2:33 pm

Усмивката ми си седеше на лицето и не слизаше. А начумереното лице на Кат бе смешно някак си. Бе ми много забавна като почнеше да се чумери така. И не се сдържах вече и се засмях наглас. Усетих не разбиращият поглед на приятелката ми по мен и се обърнах към нея с грейнало личице от радост.
- Хайде, сърдитке. Стига си се мръщила така. Знаеш колко си ми смешна и ще почна пак да се смея, ако не видя усмивката на лицето ти. - опитвах се да я развеселя и да махна лошото й настроение.
Протегнах ръце и опрях показалците в крайщата на устните на Кат и след миг изписах усмивка на лицето. Надигнах вежди като се надявах да се разведри малко.
- Хайде де. Знам, че не ти харесва на теб да се пада честа да поемаш семейният ви биснес, но се усмихни. Ще развалиш времето. - направих молеща се физиономийка насреща й и след миг се засмях.
Не исках да я гледам така унила и то рано сутрин. А и трябваше да ми направи услуга, от която се нуждаех спешно.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 8:10 pm

Нямаше начин да не се усмихна на Ив. Бе толкова весела и положително настроена всеки път. Как човек да не я обича толкова много. Най-добра приятелка ми е все пак. Какво да я правя. Развеселяваше ме почти всеки път, когато не ми бе на кеф. И сега бе така. Усмихнах се насреща й и се облегнах назад.
- Ах, какво да те правя Ив. Забавна си. -притворих леко очи и се поуспокоих и разсеях мислите си от това, което ме ядосваше толкова сега.
Може би Ив е права. Какво от това че ме нагърбват с бизнеса на семейството, аз да си бъда спокойна и усмихната и да не ми пука толкова сега.
- Как си днес? Знаеш за какво те питам. - погледът ми светкавично се лепна върху погледа на приятелката ми и зачаках да ми даде отговор.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 8:36 pm

Уж казвах че се разсмивам от физиономиите на хората, а аз сега направих такава смръщена и свих ръце в юмруци за малко.
- Може да се каже, че съм малко полудяла. Днес "закуската" ми не я биваше никак. И залъгването на гладът ми с разни заместители не помага кой знае колко много. Не вярвах, че може да е толкова трудно да се откажеш от човешката кръв. - преглътнах тежко като почнах да въртя погледа си в различни посоки.
Никак не харесвах да искам тази услуга от най-добрата си приятелка, но като не искам да наранявам други хора се налагаше, а и Кат ми бе предложила сама помоща си за каквото я помоля, за да си улеснявам отказването. Това е по лошо и от откаването на цигарите. И добре, че нямаше други хора наоколо, защото нямаше да можем да си говорим направо.
- И да си дойдем на темата. - изпуснах въздух и веднага продължих. - Трябва ми усуга. Нали се сещах каква. - стана ми леко неудобно, защото никак не харесвах това, но не можех да правя "диетата" си.
Веднъж замалко за много малко не се разфучах из един ресторант. Добре че имаше кой да спре, че хората в ресторанта щяха да бъдат мъртви сега. Отказването е трудно и то прекалено за някой пристрастен като мен.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 9:05 pm

Още щом изказа първото си изречение разбрах каква е работата. Нямах нищо против Ив да пие от кръвта ми. Не знам колко пъти вече го бе правила. Странно е да, но ми е най-добра приятелка и не бих я оставила. Виждала съм я когато почва да е може да се контролира, докато иска да се откаже от човешката кръв и да не наранява хората. Но дори отначало докато пиеше човешка кръв си бе същата добродушна Ив, но тогава бе доста лошо положението с хората и кръвта, а сега е по добре но пък има нещо като пристъпи за кръв. А аз все още не си бях изяснила цялата работа с вампирите, които мислех че са измислица до преди няколко години.
- Знаеш отговора ми. Кога не съм ти помагала с това? - една толкова искрена и мила усмивка бе грейнала на лицето ми точно сега.
Усещането, че някой пие от кръвта ти бе доста опияняващо, но и успокояващо. И всеки път се чувствах все по-спокойна, когато част от кръвта ми бива изсмукана от Ив. Нагласих се и просто зачаках всичко да мине като един бърз момент само.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 9:19 pm

Бях го правила много пъти, но всеки път ми бе нерво нещо. Не исках да наранявам човек още по малко точно Кат, но трябваше, защото бе по-добрата възможност, отколкото да убия няколко човека, което после щеше да тежи на съвестта ми.
Отместих косата на Кат и след секунда зъбите м исе показаха. Настройвах се за следващото, което предстоеше. Трябваше да се средото ча, за да мога след това да не мисля да кръвта на някой. Бях лесно пречупваем характер понякога. И ето впих зъбите си във врата на Кат съвсем бавно. Усещането беше божествено. Сякаш се изпълних с нова енергия и жаждата изчезна. Върнах се обратно на земята сред хората без да се случва нищо лошо, освен това де. След като се почувствах идеално спрях да изсмуквам кръвта на Катерина. Избърсах устни исе отдръпнах.
- Благодаря ти много, Кат. Не знам какво би станало, ако не си ти. - бях и толкова благодарна в момвнта.
И чак сега забелязах колко хладно бе навън. Все пак сутрин винаги бе хладнина. Кат даже леко потрепваше, а особено сега още повече. Съблакох якето си и я заметнах с него.
- Задръж го за сега. Студено е. - усмихнах й се и погледнах към небето, на което нямаше и нито едно облаче.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyЧет Окт 06, 2011 9:28 pm

Докато Ив пиеше от кръвта ми сякаш бях в някакъв транс. Такова усещане, че би искал пак и пак да се повтори. И наистина много се успокоих и голяма част от напрежението ми ичезна. Но ми стана и по хладно и ми се доспа още повече сега. Приятелката ми ме наметна с якето си. Така по-биваше, но сега очите ми просто не искаха да седят отворени. Притворих ги плавно. Гърнах главата си на рамото на Ив.
- Благодаря за якето. - казах й аз.
Мина време, но най-много да е изтекъл половин час или четиридесет минути. Което значи, че сега бе около осем и двадесет някъде. Имаше време да направя кратка дрямка до към десет часа. Да възвърна малко от силите си. Взех да се унасям доста бързо в сън.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyСъб Окт 22, 2011 4:43 pm

Погледнах приятелката си, чиято глава се намираше подпряна на рамото ми точно в тои момент. Безсънието тази нощ й е дошло в повече, защото след като ми отслужи с малко кръв се унесе в сън почти моментално. А и бе права. В тях бе винаги такава лудница. Колкото и пъти да бях ходила в тях нямаше момент, в който някой да не попречи на разговора ти с някой друг. Кат изглеждаше много сладко като спеше точно сега и аз нямах намерение да я будя. Все пак и ако на мен ми изпиеха част от кръвта нямаше да бъда наред и да ми се спи. А и времето бе хубаво все пак. Спане сред природата си беше много ободряващо, понеже един час можеше да се равни на поне два и половина в къщи, където не е толкова чист въздуха.
Отпуснах се и се наслаждавах на гледката, която ставаше все по прелестна с изгряването на слънцето, а хладния въздух се стопляше малко по малко.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyСъб Окт 22, 2011 6:25 pm

Колко приятно беше човек да поспи на спокойствие без да бъде притесняван от някой или да чува ужасяващ съм наоколо. Тишината бе толкова хубава за моменти като този. Да си поспиш и да се наслаждаваш на почивката си. Толкова бях уморена, че този сън ми се услаждаше прекалено много. Сънувах някакви разкъсачни моменти. Някак си странни, но понякога забавни. Нищо свястно нямаше в сънят ми, който сънувах точно сега. Всякакви работи минаваха ей така без да се застояват. Размърдах се и след миг се стреснах от нещо. Отворих очи рязко и изправих главата си. Слънцето ми блесна в очите и веднага ги присвих. Колко ли време бе минало от както се бях унесла в сън? Май нямаше да мога да си почина по никакъв начин тези дни.
- Колко време мина? - попитах Ив.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата EmptyНед Окт 23, 2011 1:23 pm

- Я кой се събуди най-сетне. - извъртях леко глава към Кат.
Лъчезарното ми изражение се пказа на секундата. И щом вече се бе събудила моята приятелка можеше да не седим на това скучно място, колкото и красиво да бе няколко час седене без нищо да се прави освен да се наслаждавам на природата си бяха изморителни дори за един вампир като мен.
- Достатъчн време мина, че да се махнем от това място. - изправих се веднага и дръпнах Кат от пейката. - Хайде да отивам в някое кафене. Сгиурна съм че искаш да се ободриш.
Не изчаках Кат да ми отвърне нещо по моето мнение и веднага тръгнах като дърпах след себе си най-добрата си приятелка. Знаех че имаше сумати работи на главата й и нямаше да ми се разсърди ако реша да я заведа на кафе без да се е съгласила. А може и нещо интересно да се случи. Все пак денят тъкмо бе започнал.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките под дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките под дърветата   Пейките под дърветата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пейките под дърветата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пейките
» Дърветата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dreamland :: Извън Dreamland :: Голямата Гора :: Светлата част-
Идете на: