Dreamland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dreamland BG RPG Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарченце за РПГ?
Кафене Хард Рок EmptyСря Ное 09, 2011 8:16 pm by David McQueen

» Кой е следващия?
Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 30, 2011 7:05 pm by Катерина де ла Роса

» Кафене Хард Рок
Кафене Хард Рок EmptyЧет Окт 27, 2011 12:35 pm by Катерина де ла Роса

» Пейките под дърветата
Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 23, 2011 1:23 pm by Ив Стейн

» My Desktop is...
Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 23, 2011 12:50 pm by Катерина де ла Роса

» Питай магическата топка!
Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 23, 2011 12:38 pm by Катерина де ла Роса

» Пояснение за миналото
Кафене Хард Рок EmptyСъб Окт 22, 2011 8:56 pm by Катерина де ла Роса

» Площадът с големият паметник и фонтан
Кафене Хард Рок EmptyСъб Окт 22, 2011 6:14 pm by Джейсън Уайс

» Коя песен слушате?
Кафене Хард Рок EmptyСъб Окт 22, 2011 1:43 pm by Катерина де ла Роса


 

 Кафене Хард Рок

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рейчъл де ла Роса
Family De La Rosa
Family De La Rosa
Рейчъл де ла Роса


Брой мнения : 95
Join date : 01.09.2011

Кафене Хард Рок Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене Хард Рок   Кафене Хард Рок EmptyСъб Окт 08, 2011 1:06 pm

Кафене Хард Рок 5527_hard_rock_cafe_manchester
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Кафене Хард Рок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Хард Рок   Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 23, 2011 1:37 pm

Още бях сънена и докато се усетя Ив ме бе докарала до едно от кафенетата в града. Точно в близост до площада. Много се учудих кога стигнахме точно тук. Но като се замисля се сетих как е станало и нямаше нужда да се мъча още. И за мое голямо нещатие все още приятелката ми ме влачеше след нея.
- Ив намали темпото за бога. Не мога повече така. Сядай вече.
Кафенето не бе много пълно. Имаше само няколко маси заети. Пиковия час все още не бе настъпил. И сега бе времето да си изберем хубава маса и да седнем бързо, а не да обикаляме насам натам. И най-накрая седнахме на една от масите до стълбите. Какво облекчение за мен бе.
- За къде се бе разбързала така Ив? Кафенетата няма да избягат. - подпрях глава на ръце и с все още сънен поглед изгледах тъмнокосата си приятелка, която имаше все още лъчезарно излъчване.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Ив Стейн
Vampire
Vampire
Ив Стейн


Брой мнения : 10
Join date : 05.10.2011

Кафене Хард Рок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Хард Рок   Кафене Хард Рок EmptyНед Окт 23, 2011 2:11 pm

Усмихнах се на Кат като същевременно се облегнах удобно и кръстосах краката си.
- Как за къде съм се разбързала? Имаш нужда от кафе. Погледни се само. Едва гледаш драга. - отговорих набързо и повиках сервитьорката, за да поръчаме.
След няколко секунди до масата се риближи една от сервитьорките с тефчерче в ръка.
- Добро утро, дами. Какво ще желаете? - ни запита тя.
- Две сили кафета, моля. - веднага поръчах.
Сервитьорката си записа и се оттегли. Видях как само ме изгледа Кат като й поръчах силно кафе и се засмях леко.
- Какво? Тъкмо ще те събуди по-бързо.
И ето че малко по малко кафенето почна да се пълни. Музиката, която пуснаха бе хубава, а самото кафене бе с чудесна декорация. Затова го предпочитах повече пред другите. А и можеше да срещеш някой по лесно, ако ти бе необходима компания за вечерта например. Поръчката ни след няколко минутки пристигна и вече бе на масата.
Върнете се в началото Go down
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Кафене Хард Рок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Хард Рок   Кафене Хард Рок EmptyЧет Окт 27, 2011 12:35 pm

- Силно кафе, а? - негодувах срещу поръчката, която направи Ив. - Знаеш много добре, че пия единствено средно силно кафе със сметана. - леко повиших тона си аз.
Но след думите си се замислих. Не бях спала като хората. Спя един два часа събудя се, стоя будна известно време, после пак задрема и така. Нямах сили дори да ходя. Още малко и щях да се подпра на масата да спя. Ив бе права. Ако не пия сега кафе цял ден няма да мога да се отърся от тази сънлива личност, която съм в момента. Очите ми почнаха да се притварят малко, което бе признак, че се налага да отпия от кафето колкото се може по-бързо. Грабнах чашата и отпих няколко глътки. Поставяйки я обратно на чинийката проговорих.
- Извини ме преди малко Ив. Леко съм раздразнителна сега. - вече бях по-добре, защото силното кафе доста бързо ми подейства. - Права си. Имам нужда от бързо събуждане наистина. - усмихнах се леко и взех отново чашата с кафе.
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кафене Хард Рок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Хард Рок   Кафене Хард Рок Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене Хард Рок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене Брейв
» Кафене Госипс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dreamland :: Dreamland :: Града :: Западния Квартал-
Идете на: