Dreamland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dreamland BG RPG Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарченце за РПГ?
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСря Ное 09, 2011 8:16 pm by David McQueen

» Кой е следващия?
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyНед Окт 30, 2011 7:05 pm by Катерина де ла Роса

» Кафене Хард Рок
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyЧет Окт 27, 2011 12:35 pm by Катерина де ла Роса

» Пейките под дърветата
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyНед Окт 23, 2011 1:23 pm by Ив Стейн

» My Desktop is...
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyНед Окт 23, 2011 12:50 pm by Катерина де ла Роса

» Питай магическата топка!
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyНед Окт 23, 2011 12:38 pm by Катерина де ла Роса

» Пояснение за миналото
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСъб Окт 22, 2011 8:56 pm by Катерина де ла Роса

» Площадът с големият паметник и фонтан
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСъб Окт 22, 2011 6:14 pm by Джейсън Уайс

» Коя песен слушате?
Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСъб Окт 22, 2011 1:43 pm by Катерина де ла Роса


 

 Площадът с големият паметник и фонтан

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катерина де ла Роса
Admin
Admin
Катерина де ла Роса


Брой мнения : 114
Join date : 21.08.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyПон Сеп 05, 2011 1:31 pm

Площадът с големият паметник и фонтан Trafalgar%2BSquare
Върнете се в началото Go down
https://dreamland.bulgarianforum.net
Рейчъл де ла Роса
Family De La Rosa
Family De La Rosa
Рейчъл де ла Роса


Брой мнения : 95
Join date : 01.09.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyЧет Окт 06, 2011 7:54 pm

Вървях без посока по улиците на Дримланд. Просто ходех, сложила ръце в джобовете на якето си и оглеждах заведенията, къщите и най - вече стените около мен. Повечето възрастни минувачи се заглеждаха по мен, питайки се може би как ли не ме е страх да ходя сама по тези улички сама или какво ли още не. А аз продължавах да си ходя и да се оглеждам наляво и надясно, разглеждайки забележителностите, сред които съм израснала. Ако изобщо можеха да се кажат забележителности. По - скоро стари сгради, които имах хубава архитектура.
Имах среща с Джейсън. Бяхме се уговорили да излезем през деня и да се помотаем наоколо. Той беше единственият от фамилия Уайс, който не мразех. Може би защото нямаше нищо против моята фамилия и не се включваше във войната, която продължава десетилетия. И най - вероятно защото е изключителен човек, на който може да се довериш. Поне за мен беше такъв.
Стигнах най - накрая до площада, където трябваше да се срещнем. Не, че искахме да се скрием от някой или нещо. Семейството ми знаеше, че той ми е най - добрият приятел и колкото и да не бяха съгласни знаеха, че аз няма да променя отношенията си с Джейсън за нищо на света. Надявам се, че и за него се отнасяше същото.
Огледах се наоколо и продължих към един от фонтаните. Слънцето грееше силно, затова сложих ръката си над челото, правейки сянка на очите ми. Отново се огледах и го видях да идва към мен.
- Джейс! - подсмихнах се и се метнах на гърба му.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайс
Family Weiss
Family Weiss
Джейсън Уайс


Брой мнения : 9
Join date : 05.10.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyЧет Окт 06, 2011 8:06 pm

Отивах на срещата с Рейчъл и минавах по паметника. Имаше толкова хора тук. Оглеждах се да я зърна някъде наоколо. Тя бе най-добрата ми приятелка. И какво като е от семейство Де ла Роса. Аз не исках да враждувам с никой за глупости както правеше семейството ми. Те толкова ли малоумни бяха, че толкова дълго време враждуват за някаква си глупост. Е, да се оправят аз няма да им се меся.
Стигнах почти до оедин от фонтаните, когато чух гласа на Рейч и след няма и няколко секунди тя ми се мента на врата от радост. Прегърнах я за поздрава и след малко я пуснах и тя ми слезе от гърба естествено.
- Страхотен тоалет. - направих един излишен комплимент на приятелката си. - Та какъв е плана за действие днес? На къде ще ходим първо?
Усмихнах се приятелски като се поогледах и после върнах погледа си върху Рейч.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл де ла Роса
Family De La Rosa
Family De La Rosa
Рейчъл де ла Роса


Брой мнения : 95
Join date : 01.09.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyЧет Окт 06, 2011 8:30 pm

О, днес щеше да е толкова хубав ден. Нямаше да съм със семейството ми, което постоянно щеше да ме упреква за действията ми и да ме побърква със самото си държание. Не, нямаше да изтърпя още един ден. Обичах семейството си и то прекалено много. Исках винаги всичко да е идеално и всички да са страхотно, без никакви последици и наранения, но често ме изкарваха извън контрол и колкото и да се сдържах, накрая се намирах в деликатна ситуация, от която често си патех. няма да давам примери. Като се сетя за ситуациите се ядосвам повече и то за нищо. Но днес щеше да е супер ден, защото с Джейсън щяхме да се забавляваме по нашия начин.
- План ли? - казах аз и се засмях. - Кога сме имали някакъв план?
С Джейсън никога не си правехме планове за деня. Правехме това, което ни хрумне. Така беше милион пъти по - забавно от обикновеното. Не ни беше нужен план, за да се забавляваме и често се държахме като деца, но не ме и интересуваше. Естествено баща ми следеше вестника на града, в който пишеха заглавия от рода на ''Рейчъл и Кат де ла Роса - купонясват до 7 сутринта''. Или ''Рейчъл де ла Роса обърна страните - забелязана с Джейсън Уайс''; ''Рай в дискотеките с близначките де ла Роса''; ''Мръсни, мръсни близначки'' и каквли ли още не идиотщини. На мен обаче не ми пукаше чак толкова.
Погледнах наоколо и се подсмихнах. Прехапах долната си устна и се обърнах отново към Джейсън.
- Какво ще кажеш за малко водни балони? - лукава усмивка зашири по лицето ми.
На никой нямаше да му попречи, ако, да речем с Джейсън се качим на покрива на една от съседните високи сгради с няколко кофи водни балони и започнем да мятаме по минувачите отдолу. Никой нямаше да узнае, че сме ние, все пак беше наистина високо и нямаше как да ни видят. Често го правехме и винаги беше забавно.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайс
Family Weiss
Family Weiss
Джейсън Уайс


Брой мнения : 9
Join date : 05.10.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyЧет Окт 06, 2011 8:45 pm

Знаех че не ни трябва план, но беше по забвно така
- О, идеята ти си я бива. И то много. - и не съмнено бе така.
Щеше да бъде забавно и то много. Идеите на Рейч винаги си ги биваше много. Все едно бяхме малки деца. Не можехме да се държим като възрастни, когато сме двамата. Само някакви щуротии в главата ни точно като сега. Водни балони. Кой друг освен нас да се захване с това.
- Трабват ни балони и да ги напълним и... - приближих се към Рей като една драматични физиономия и глас продължих да говоря. - ...да се качим някъде, че да можем да си намираме цел по лесно.
Не бях правил луди неща от няколко дена и сега всяко нещо ми се струваше интересно.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл де ла Роса
Family De La Rosa
Family De La Rosa
Рейчъл де ла Роса


Брой мнения : 95
Join date : 01.09.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСъб Окт 22, 2011 5:34 pm

Засмях се. Драматичните му физиономи и глас бяха просто уникални. Нямаше как човек да не се засмее. Бях извадила голям късмет с него. Не стига, че беше страхотен приятел, ами и доста забавен, мил и умен. Понякога се питам от къде ли ми е този късмет. Толкова грешки съм правила през живота си, толкова лоши неща съм направила за толкова малко години, че се питам защо съм такава късметлийка. Толкова ли много ме обича Господ или просто ми дава всичко, от което имам нужда, за да може изведнъж да ми вземе всичко и да остава с абсолютно нищо, за да може да ме боли още повече.. И сега като се замисля никой не ме обича чак толкова, което ме навежда на мисълта, че в един определен момент, когато най - малко го очаквам, може да изгубя всичко, на което държа. Това нямаше как да го допусна. Не сега, не никога.
- Да тръгваме тогава. - хванах го за ръката и го задърпах към един от магазините на центъра.
Там се продаваха балони. Подсмихнах се и влязохме в магазина. Започнахме да търсим балоните по щандовете из магазина. А щандовете бяха наистина много, но това не ни спря да ги потърсим.
- Тук. - чух гласа на Джеймс и се запътих към него.
- Раят на балоните. - казах аз, щом пред погледа ми се мярнаха всички балони на 6-та рафта.
Като започнеш от най - обикновени балони, до такива с форми на животни, най - различни рисунки по тях и много, наистина много нюанси на червеното, синьото и зеленото. Подсмихнах се, спогледахме се с Джейс и започнахме да грабим от всички балони, които очите ни съзрат. След напълнени до горе ръце с балони тръгнахме към касата. Касиерката се шашна, когато видя колко балони бяхме взели.
С Джейсън оставихме всичките балони на касата и се усмихнах на касиерката, която гледаше като застреляна.
- Позната има рожден ден. - усмихнах се, и тогава касиерката върна нормалното си изражение. - И ако може към шест хартиени плика. - усмихнах се още по - широко.
Изчаках касиерката да преброи многото балони, като се оглеждах из магазина. След петнадесет минути касиерката най - накрая ги преброи, включи към сумата и хартиените пликове и ни даде сметката. Извадих пари от чантичката си, платих и с усмивка на лицето ми взех балоните и голените пликове. Връчих половината на Джейсън и излязохме от магазина.
- Сега да ги напълним. - огледах се.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайс
Family Weiss
Family Weiss
Джейсън Уайс


Брой мнения : 9
Join date : 05.10.2011

Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан EmptyСъб Окт 22, 2011 6:14 pm

- Супер. Вече имаме балоните и както каза сега само да ги напълним. - лепнах си една усмивка на лицето като се заоглеждах и аз.
Къде ли можеше да намерим нещо, за да напълним балоните? Все пак сме на площада и имаше доста магазинета и тем подобни работи. Имаше много възможности. А и бе толкова забавно. Идваше ми на ум да почнем да пълним от фонтаните, но щеше да бъде адски глупава идея. Наистина нямах търпение да правим малко бели с пълните балони с вода. Докато се оглеждахме съзрях една табела, която сочеше в една от близките улички. Знакът бе, че има чешма там с питейна вода. Идеално точно това търсехме.
- Хайде. - само рекох и подхванах Рейч.
Повървяхме малко и хопала и вече бяхме при чешмата. Оставихме пликовете с балоните и почнахме да пълним балон след балон. Не ставаше кой знае колко бързо, но поне ги пълнехме.
Докато ги пълнехме и вече бяхме си понамокрили ръцете рекох.
- Радвам се, че успяхме да се срещнем и да измислим някоя щуротия. Няколко дена да си кротувам просто щях да се побъркам. Всъщност как издържаш в къщи? Като гледам във вас става голяма суматоха понякога. - взех малко вода в ръка и след малко понапръсках Рейч и се засмях.
Просто ми бе скучно докато напълним балоните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площадът с големият паметник и фонтан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът с големият паметник и фонтан   Площадът с големият паметник и фонтан Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площадът с големият паметник и фонтан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Големия фонтан
» Големият басейн
» Големият гараж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dreamland :: Dreamland :: Града :: Западния Квартал-
Идете на: